Monobank підвищить тариф на зняття готівки з банкоматів
Журналіст
Пащенко Ірина
18.08.2022 - 15:07
4305 переглянули
З 1 вересня 2022 року віртуальний Monobank підвищить тариф на зняття готівки з нинішніх 0,5% до 0,9%.
«З 1 вересня платіжні системи більш ніж удвічі збільшать міжбанківський тариф відшкодування за зняття клієнтами інших банків готівки в українських банкоматах», – повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.
У цих умовах тариф за зняття готівки, що діяло раніше, не покриватиме витрати фінансової установи. Тому Monobank змушений підвищити тариф.
Тариф зі зняття кредитних коштів залишиться без змін.
Читайте також
Вартість вантажних перевезень в Україні можуть переглянути з ризиком для експорту
вчора, 01:20
85 переглянули
Росія з 1 липня різко підвищує комунальні тарифи
19.06.2026 - 21:04
207 переглянули

