Чернігівщина без світла через удар по енергооб'єкту: що відбувається
Журналіст
Ганна Ткач
01.10.2025 - 22:25
879 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: В Чернігівській області відбуваються відключення електроенергії через удар ворожих сил по енергетичному об'єкту. Працівники енергетичних компаній вживають заходів для забезпечення альтернативного живлення лікарень, житлово-комунальних об'єктів та соціальних установ. Транспорт у Чернігові також переходить на генератори, а мобільні оператори діють за вже підготовленими сценаріями в разі відключення електроенергії.
Поліція посилила патрулювання у населених пунктах без електричного живлення. Ситуацію після атаки російських військ на енергетичний об'єкт в Чернігівській області кваліфікували як теракт. Президент України попередив про можливу симетричну відповідь у разі подібних дій.
Читайте також
Аксьонов визнав найскладнішу ситуацію з пальним у Криму
сьогодні, 12:08
17 переглянули
Трамп і Путін не уклали жодних угод щодо України в Анкориджі
сьогодні, 11:44
29 переглянули
У Рівному планують будівництво собору на тлі війни
сьогодні, 11:32
29 переглянули
Україна отримала перші 3,2 млрд євро позики ЄС на оборону
сьогодні, 11:16
34 переглянули
Ексміністр назвав єдиний спосіб врятувати Крим від енергоколапсу
сьогодні, 10:48
41 переглянули

