Нафта знову почала дешевшати

Ціни на нафту знизилися в четвер після того, як ОПЕК і союзники картелю погодилися пом’якшити рекордні обмеження поставок з 1 серпня.

Про це свідчать дані біржових торгів, пише видання INKORR.com

Вартість вересневих ф’ючерсів на нафту Brent на Лондонській біржі ICE Futures становить $43,51 за барель, що на $0,28 (0,64%) нижче від ціни на закриття попередньої сесії.

Ф’ючерси на нафту WTI на серпень на електронних торгах нью-Йоркської товарної біржі NYMEX опустилися в ціні на $0,34 (0,83%) – до $40,86 за барель.

Країни ОПЕК + домовилися обмежити масштаби скорочення нафтовидобутку, починаючи з 1 серпня. На думку делегатів, які взяли участь у засіданні Спільного міністерського Моніторингового комітету (JMMC) групи, світова економіка поступово відновлюється після пандемії коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Райффайзен Банк Аваль" змінить назву

У травні-червні ОПЕК+ скоротив видобуток на 9,7 млн бар./доба (б/д), або на 10% світової пропозиції. У липні цей показник склав 9,6 млн б/д, оскільки Мексика відмовилася скорочувати виробництво третій місяць поспіль. З серпня по грудень скорочення офіційно становитимуть 7,7 млн б/д.

Дані Управління енергетичної інформації (EIA) показали, що за підсумками минулого тижня запаси сирої нафти в США впали на 7,5 млн бар. при прогнозному зниженні на 2,1 млн бар. Це найсуттєвіше скорочення запасів з тижня, що завершився 27 грудня 2019 року. Запаси бензину в Штатах за тиждень знизилися на 3,1 млн барелів, дистилятів – на 453 тис. барелів. Запаси нафти на терміналі в Кушингу зросли приблизно на 900 тис. барелів.

“Я очікую, що Brent залишиться в діапазоні $40,50-46,50 протягом наступного місяця або близько того. Зростання напруженості у відносинах між Китаєм і США може вплинути на настрої ринку”, – сказав Цутому Косуге, президент дослідницької компанії Marketedge Co.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: