Мер Сіетла приєднався до страйку Starbucks: чому бойкотують кавового гіганта
Журналіст
Ганна Ткач
17.11.2025 - 12:40
480 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Мер Сіетла Кеті Вілсон приєдналася до страйку працівників Starbucks. Після перемоги на виборах вона виступила на пікеті страйкарів і закликала виборців не купувати каву у даній кав'ярні. Працівники вимагають підвищення зарплати та покращення умов праці. Новий мер Нью-Йорка також підтримав бойкот Starbucks і заявив про плани зателефонувати президенту Трампу.
Обидва мери відреагували на потенційні загрози з боку адміністрації Трампа та взяли на себе координацію заходів щодо недопущення масового введення федеральних агентів до своїх міст. Їхні дії спрямовані на захист прав місцевих жителів та працівників.
Читайте також
Європейські праві дистанціюються від Трампа через торговельні війни
вчора, 22:08
78 переглянули
Трамп розкритикував Стармера і той подав у відставку
вчора, 19:44
89 переглянули
Росія вдарила по Запоріжжю та Сумщині, США вимагають угоди з Україною
вчора, 19:28
80 переглянули
Трамп заявив про прорахунок генерала РФ у війні
вчора, 18:17
92 переглянули
США залучають автогігантів до виробництва ракет через виснаження запасів
вчора, 17:48
83 переглянули
Іран створить гарячу лінію зі США в Ормузькій протоці
вчора, 17:29
89 переглянули

