Парламент продовжив перехід на еАкциз: коли бізнес перейде на марки
Журналіст
Ганна Ткач
03.12.2025 - 18:03
328 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Вчора у Верховній Раді було прийнято важливе рішення щодо переходу на електронні акцизні марки. Представники парламенту підтримали ініціативу команди, яка пропонувала продовжити тестовий період для повного впровадження системи еАкциз. Вони врахували побажання бізнесу та дозволили додатковий час на навчання та адаптацію до нової електронної системи обліку тютюнових та алкогольних виробів.
Це рішення буде мати велике значення для суб’єктів господарювання, які зможуть спокійно підготуватися до переходу на нову систему та уникнути можливих проблем під час запуску. Поступове впровадження електронних акцизних марок дозволить покращити контроль над обігом та обліком алкогольної та тютюнової продукції.
Читайте також
Кока-Кола в Україні заробила понад 18 млрд грн у 2025 році
сьогодні, 06:53
14 переглянули
У Криму ввели паливний локдаун замість надзвичайного стану
сьогодні, 04:49
66 переглянули
Бізнес закликав уряд не підвищувати вантажні тарифи Укрзалізниці на 30%
сьогодні, 03:25
65 переглянули
Емма Вотсон прийшла на форум із принцом Вільямом заради зникомих тварин
сьогодні, 03:20
64 переглянули

