Підсумкова таблиця групи D на Євро-2024: хто отримує путівки до плей-оф

За результатами сьогоднішніх матчів третього туру в групі D чемпіонату Європи-2024 прямі путівки до плей-оф отримали збірні Австрії та Франції. Французи здобули перемогу над Австрією з рахунком 1:0 та зіграли внічию проти збірної Нідерландів (0:0), що гарантувало їм місце у топ-2 квартету. Таким чином, Франція розпочне плей-оф проти другої команди у квартеті збірної України.

Команді Нідерландів вистачило лише одного балу для проходження до плей-оф. Проте Австрія випередила їх в таблиці після прямого протистояння.

Результати матчів були опубліковані в офіційних соціальних мережах Євро-2024, де також можна переглянути повний звіт про поєдинок.

Як пройшли кінцеві матчі групи D?

• Франція вела з Польщею після голу Мбаппе з пенальті, однак Левандовські відновив рівновагу, забивши з пенальті в другому таймі. Кінцевий рахунок матчу став 1:1.
  • Австрія вийшла вперед проти Нідерландів на шостій хвилині завдяки автоголу Малена. Потім "помаранчеві" двічі вирівнювали, але врешті-решт Забіцер встановив рахунок 3:2 на користь австрійців.

Євро-2024: 3-й тур

• Франція - Польща 1:1. Голи: Мбаппе (пен.), 56 - Левандовські (пен.), 79.
  • Нідерланди - Австрія 2:3. Голи: Гакпо, 47, Депай, 75 - Мален (а/г), 6, Шмід, 59, Забіцер, 80.

Підсумкова таблиця групи D

1. Австрія - 6 очок (3 матчі), 6:4 (різниця голів)
  2. Франція - 5 (3), 2:1
  3. Нідерланди - 4 (3), 4:4
  4. Польща - 1 (3), 3:6

Що означають результати групи D?

• Австрія вперше виграє свою групу на чемпіонаті Європи з футболу. Раніше команда завжди проходила до плей-оф з другого місця квартету на Євро-2020.
  • Нідерланди стали першою командою, яка кваліфікувалася до плей-оф з третього місця в рейтингу. Вони займають перше місце серед третіх команд груп.

Які команди зайняли треті місця на Євро-2024?

1. Нідерланди - 4 очки (3 матчі), 4:4 (різниця голів)
  2. Словаччина - 3 очки (3), 2:2
  3. Угорщина - 3 очки (3), 2:5
  4. Словенія - 2 очки (2), 2:2
  5. Хорватія - 2 очки (2), 3:6
  6. Чехія - 1 очко (2), 2:3

Збірні яких країн гратимуть в 1/8 фіналу Євро-2024?