Атака на Одесу залишила мешканців без води: як рятувальники надають допомогу
Журналіст
Ганна Ткач
15.12.2025 - 10:04
153 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Разом долаємо наслідки ворожої атаки
На Одещині рятувальники допомагають комунальним установам Одеської міської ради з підвозом технічної води для мешканців, у яких відсутня вода через нічний терор росіян. Воду доставляють до районів, де вона наразі є найбільш необхідною, аби підтримати людей у складний час.
У разі воєнної агресії кожен акт допомоги стає важливим кроком у забезпеченні безпеки та благополуччя громадян. Надана рятувальниками допомога є важливим кроком у ліквідації наслідків ворожого впливу та підтримки людей у важкий період.
Читайте також
Зеленський назвав наслідки ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 05:08
32 переглянули
У Криму готують тотальну ізоляцію через загрозу атак ЗСУ
сьогодні, 00:32
68 переглянули
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
76 переглянули
Російська армія атакувала Запоріжжя: двоє постраждалих 73 років
вчора, 18:44
74 переглянули
Трамп назвав Італію та Німеччину поганими союзниками НАТО
вчора, 16:08
88 переглянули

