РФ атакувала критичну інфраструктуру на Чернігівщині
Російська окупаційна армія атакує Чернігівщину
Зранку 31 серпня російська окупаційна армія нанесла удар по Чернігівщині за допомогою безпілотників. Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
За даними ОВА, ворог атакував об'єкт цивільної критичної інфраструктури в Ніжинському районі. Без електрики залишилося понад 30 тисяч домогосподарств, а також частина міста Ніжин. З метою відновлення електропостачання діють всі необхідні служби. Наразі о 10:30 год. електропостачання міської лікарні та об'єктів місцевого водоканалу відновлені. Роботи тривають
.
Нагадаємо, що вночі на 31 серпня ворог масовано атакував Одеський район за допомогою безпілотників. Глава Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що найбільше постраждало місто Чорноморськ та його околиці. Також отримали пошкодження приватні будинки та адміністративні будівлі. У деяких місцях виникли пожежі, які оперативно було загасено рятувальниками. Відома про одну постраждалу людину.
У зв'язку з продовженням нападів російських військ на цивільне населення Чернігівщини та Одеської області, люди залишаються під загрозою життя та безпеки, а власті змушені мобілізувати всі сили для ліквідації наслідків агресії.
Читайте також

