У розвідці оцінили, скільки ракет "Кинджал" є у Росії

У розвідці оцінили, скільки ракет

У Головному управлінні розвідки заявили про те, що щомісяця в країні-агресорі Росії виготовляють в середньому чотири-п'ять аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал".

Станом на початок квітня на озброєнні у РФ може бути близько 80 ракет такого типу, розповів у коментарі 24 Каналу представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

За даними розвідки, з початку повномасштабного вторгнення в Україну російські окупаційні війська випустили по українських містах понад 80 "Кинджалів".

У цей перелік входять і 6 "Кинджалів", якими армія РФ атакувала Україну 11 квітня. За словами представника української розвідки, під час масованих ударів по енергетиці України окупанти використовували ракети, виготовлені останнім часом.

"Кинджал" відноситься до найновіших ракетних комплексів, що має Росія, й був прийнятий на озброєння ворогом у 2018 році. "Кинджал" подібний до ОТРК "Іскандер", яким росіяни часто атакують Україну, однак має значно більшу дальність польоту.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук 24 лютого 2024 року інформував, що українські військові від початку повномасштабного вторгнення знищили 25 аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал".

Читайте также: