Самогон швидко вбиває окупантів
Журналіст
Пащенко Ірина
29.05.2023 - 13:47
3968 переглянули
Досить незвичайний випадок стався на тимчасово окупованій Луганщині. Небойові втрати окупантів сам в цьому регіоні дивують. Тільки на днях там окупанти отруїлись самогоном. В лікарню потрапило мінімум 12 чоловіків. Половина з них не вижила, таке сильне отруєння було.
Окупанти, що вижили, поділились дивною історією. Вони купили алкоголь у місцевого чоловіка похилого віку. Потім почали його радісно пити й досить у великій кількості. Майже одразу чоловіки відчули слабкість, а потім втратили зір.
На смерті окупантів історія не закінчилась. Ті "вояки", що вижили, шукали діда та хотіли помститись. Проте дід пропав без жодних слідів.
Читайте також
Рятувальники ДСНС витягли собаку з глибокого колодязя
сьогодні, 12:24
56 переглянули
Українські дрони уразили понад 800 тисяч цілей окупантів з початку 2026 року
вчора, 09:57
95 переглянули
Україна дзеркально відповість на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла
22.06.2026 - 02:12
141 переглянули
Російський обстріл Київщини: пожежі та четверо поранених
21.06.2026 - 12:48
149 переглянули
НОК України провів для медійників семінар зі стрільби та ШІ
21.06.2026 - 09:40
156 переглянули
Доньки Обами з’явилися на відкритті Президентського центру в Чикаго
20.06.2026 - 16:36
179 переглянули

