Справу про вбивство журналіста Шеремета розглянуть заново

Справу про вбивство журналіста Шеремета розглянуть заново

Справу про вбивство журналіста Павла Шеремета розглянуть заново.

Судовий процес почнеться з самого початку у звʼязку з новим відбором присяжних. Про це повідомила одна з підозрюваних у справі лікарка Юлія Кузьменко.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Вона повідомила, що двоє присяжних не можуть виконувати свої обовʼязки, оскільки один із них за кордоном, а інший мобілізований.

Також Кузьменко повідомила, що військовій Яні Дугарь, іншій підозрюваній у справі, змінили запобіжний захід із застави на особисті зобовʼязання.

Клопотання про заморожування справи на період воєнного стану суд не задовольнив.

12 грудня 2019 року тодішній очільник МВС Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Згодом на брифінгу правоохоронці представили частину результатів слідства та назвали підозрюваних: військова медсестра Яна Дугарь, лікарка Юлія Кузьменко, музикант і службовець Сил спецоперацій Андрій Антоненко.

Антоненка у цій справі слідство називало організатором вбивства. Згодом йому змінили підозру. Його вважають виконавцем за попередньою змовою, Кузьменко теж виконавцем, а Дугарь поплічником.

У 2021 році усім трьом підозрюваним помʼякшили запобіжні заходи. Антоненка й Кузьменко звільнили з-під варти і відправили під нічний домашній арешт. На Дугарь наклали спеціальні зобовʼязання

Читайте також: