Стали відомі характеристики iPhone 12 Pro і 12 Pro Max

Інсайдер Макс Вайнбах розкрив дані про характеристики наступних флагманських смартфонів Apple. Мова йде про моделі iPhone 12 Pro і 12 Pro Max, які отримають екрани 6,1 і 6,7 дюйма.

Передбачається, що в iPhone 12 Pro і 12 Pro Max будуть встановлені OLED-матриці з частотою оновлення зображення до 120 Гц. Молодші модифікації iPhone 12 отримають 60-герцового матриці, чого теж цілком достатньо для виведення плавної картинки.

Apple також поліпшить сканер осіб Face ID. Він стане ще меншим, завдяки чому вийде зменшити виріз у верхній частині екрану, крім того, буде збільшено кут огляду сканера, що дозволить розблокувати смартфон, що не дивлячись безпосередньо у фронтальну камеру (наприклад, в тих випадках, коли він лежить на столі або фіксувати в утримувачі автомобіля, пише видання INKORR.com

Інсайдер також підтвердив, що моделях з приставкою Pro буде використана камера з чотирма сенсорами. Вони вперше отримають датчик LiDAR (як у планшетів iPad Pro останнього покоління) для роботи з програмами та іграми в доповненої реальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Windows 11 виявилася набагато краще своєї попередниці 

Можливості камери теж будуть покращені. iPhone 12 Pro і 12 Pro Max отримають систему оптичної стабілізації декількох об’єктивів, вдосконалену систему обробки знімків HDR, а замість дворазового зума з’явиться триразовий.

Дата презентації цих новинок Apple як і раніше знаходиться під питанням. Зазвичай Apple представляє нові айфони в десятих числах вересня, але в цьому році може статися затримка. Через проблеми, викликаних пандемією коронавируса лінійка iPhone 12 може бути представлена ​​приблизно на місяць пізніше, тобто орієнтовно в жовтні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: