Суд урятував заступника голови ОП Татарова від НАБУ: завтра можуть закрити справу

У справі про хабарі, де фігурує заступник глави Офісу Президента Олег Татаров, залишився один день дня завершення слідства через те, що суд відмовився продовжити терміни.

Про це в коментарі "Українській правді" заявив адвокат іншого підозрюваного в справі Максима Микитася, передає INKORR.com

"В четвер (25 лютого. - Ред.) один раз суд вже не продовжив строки. Але чомусь у п'ятницю слідчий Служби безпеки України та заступник генпрокурора повторно подали клопотання на продовження. Сьогодні їм вдруге відмовили. Чому вони подали вдруге – незрозуміло, оскільки закон не передбачає право повторного звернення до суду з одним і тим же питанням", - заявив Артур Габрієлян.

Строки слідства спливають у понеділок, 1 березня. Правоохоронці мають завершити розслідування: або скласти обвинувальний акт, який згодом направлять до суду, або закрити справу.

Станом на 14 годин підозрюваним не вручали обвинувальний акт.

Водночас на розгляді суду перебувають скарги двох фігурантів на підозри: Татарова та експерта Костянтина Дубоноса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Яхта Медведчука вартістю $200 млн не потрапила під санкції – ЗМІ

Продовжувати строки відмовився Шевченківський райсуд Києва. Слідство просило про це двічі. Правоохоронці пояснювали, що наразі в справі триває експертиза.

У четвер, 25 лютого, за словами адвоката Габрієляна, проти продовження не виступала жодна зі сторін, у тому числі захист Татарова. Однак суд відмовив слідству.

Правоохоронці вдруге звернулись із таким проханням. Однак 1 березня інша суддя теж відмовила в продовженні, пояснивши це тим, що не може винести рішення, яке буде суперечити попередньом

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати:


Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /var/www/ch842a983e/www/inkorr.com/ingots/ingots_code.php on line 102