Трамп рекордно підвищив мита для Китаю і дав послаблення решті країн

Трамп підвищив мита для Китаю
Колишній президент США запровадив нові митні ставки на китайські товари, водночас знижуючи обмеження для інших держав.

Президент США Дональд Трамп повідомив про підвищення мита на китайські товари до 125% з негайним набуттям чинності. Це рішення було прийняте через "відсутність поваги, яку Китай демонструє до світових ринків", - зазначив Трамп. Він також висловив надію, що Китай зрозуміє, що епоха використання США іншими країнами закінчилася.

Проте, президент США пообіцяв надати пільги понад 75 країнам, які звернулися до американських відомств, щоб вирішити питання торгівлі і тарифів. Цим країнам буде надана 90-денна пауза, а взаємні тарифи знизяться до 10%.

Трамп відзначив, що ці країни утрималися від контрзаходів проти США, що стало важливим фактором прийняття такого рішення.

Рішення Трампа викликало багато обговорень та обурення, що можуть вплинути на подальші відносини між США та Китаєм та решту країнами, що звернулися до США з проханням про пільги.

Читайте також

Реклама