УАФ визнав помилку VAR у матчі Динамо – Шахтар: що не так з пенальті
Журналіст
Ганна Ткач
03.11.2025 - 22:31
799 переглянули
Комітет арбітрів УАФ визнав помилкою рішення відеоасистентів VAR у суперечливому епізоді з можливим пенальті під час матчу між "Динамо" та "Шахтарем". На 60-й хвилині Шола Огундана був зупинений Юхимом Коноплею, проте арбітри не реагували на цей епізод. Після гри Комітет оприлюднив записи з VAR, де визнали, що дії захисника "Шахтаря" були порушенням. Романов, головний арбітр, не мав достатньої інформації для прийняття правильного рішення. Тому орган закликав відеоасистентів у подібних ситуаціях рекомендувати перегляд епізоду головному арбітру. У підсумку, "Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 3:1 у центральному матчі 11-го туру УПЛ 2025/26.
Читайте також
Антоніо Конте стає фаворитом на посаду тренера збірної Італії
сьогодні, 13:56
7 переглянули
ФІФА анулювала акредитацію коментатора через образу президента
сьогодні, 12:12
50 переглянули
Жирона призначила нового тренера після вильоту з Ла Ліги
сьогодні, 09:33
67 переглянули
Дженнаро Гаттузо очолив римський Лаціо
сьогодні, 08:21
62 переглянули
ЛНЗ підписав трьох екс-гравців Руха перед матчами з Гентом
сьогодні, 04:44
76 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
80 переглянули

