Україна розширює програму відновлення за $700 млн: які області отримають допомогу
Як повідомляє hvylya.net: Міністерство розвитку громад та територій повідомило, що перша заступниця міністра Альона Шкрум перебуває з офіційним візитом у Японії та провела понад 10 зустрічей із представниками уряду, агентств і бізнесу країни. Однією з ключових стала зустріч із керівництвом Міністерства земель, інфраструктури та транспорту Японії, а також Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).
Зокрема, обговорювалося розширення спільних проєктів та нова допомога, що включає енергетичне обладнання, насоси і техніку для регіонів, постраждалих від російських атак. Також українська сторона ініціювала розширення програми на нові області та просить надати додаткове енергетичне обладнання для певних міст країни.
"Ми хочемо створити свою – українську ефективну систему відновлення. У нас є 11 прифронтових областей, які потребують особливої уваги. Я вірю, що разом із нашими японськими партнерами ми зможемо це зробити. Через 6 років після війни Японія почала своє економічне диво. А через 25 – стала другою економікою світу. Україна теж здатна на це. Ми маємо сили, ми маємо партнерів і ми маємо віру," - зазначила Шкрум.
Україна зараз активно розвиває співпрацю з Японією у сфері економічного відновлення, допомоги постраждалим регіонам та вироблення нових проєктів для покращення ситуації в країні.
Читайте також

