Україна завоювала ліцензію на Олімпіаду в академічному веслуванні

Українські екіпажі здобули ліцензії в академічному веслуванні

Останній старт для здобуття ліцензій в академічному веслуванні завершився у Люцерні. Фінальна кваліфікаційна регата розігрувала по два місця для човнів усіх класів.

Українські вболівальники мали великі сподівання від чемпіонок Європи Наталії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової, які виступали у четвірці парній.

Змагання складалися з попереднього заїзду та фіналу. В тренувальному заїзді українські веслувальниці посіли друге місце, а у фіналі підтвердили свою позицію та зайняли друге місце, що дало їм кваліфікацію на Олімпійські Ігри.

Таким чином, Україна повертається до участі у цьому виді човна на Олімпіадах вперше з 2016 року.