Український тенісист Молчанов виграв парний титул на турнірі в Стокгольмі

• Український тенісист Денис Молчанов став переможцем парного розряду на турнірі серії АТР 250 у Стокгольмі, який проводиться на хардових покриттях у приміщенні.
  • В матчі за титул українець в парі з Андрієм Голубєвим з Казахстану обіграли дует Юкі Бхамбрі (Індія) / Джуліан Кеш (Велика Британія) - 7:6, 6:2
  • Для Молчанова це третій парний фінал і другий титул АТР у кар'єрі. У лютому минулого року Денис разом із Андрєєм Рубльовим виграв турнір у Марселі.
  • Перемога у Стокгольмі принесла тенісистам по 250 рейтингових очок і 36,5 тис. призових на двох.
  • Завдяки вдалому виступу у Швеції наступного тижня Молчанов підніметься на 62 місце світового парного рейтингу ATP - це стане особистим рекордом українця.

Менеджер володаря титулу WBC у надважкій вазі Тайсона Ф'юрі Спенсер Браун розповів, коли його клієнт повинен провести поєдинок проти чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександра Усика.

За його словами, команди обох боксерів націлені на те, щоб об'єднавчий бій відбувся 23 грудня цього року. Про це він повідомив у коментарі Boxing King Media.