В Україні виведуть з обігу ще одну монету: яких копійок потрібно позбутися
Журналіст
Ганна Ткач
29.07.2025 - 20:15
829 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Національний банк України активно вивчає можливість припинення обігу монет по 10 копійок. Зазначається, що вони вже не мають великого попиту та можуть бути вилучені з готівкового обігу з метою зменшення витрат на операції з ними.
Згідно з планом, з 1 жовтня 2025 року почнеться поступове вилучення цих монет. Усі банки будуть приймати їх від населення та бізнесу, але вже не повертатимуть до обігу, передаючи на утилізацію до НБУ. В грошових розрахунках суми будуть заокруглюватися, якщо немає монет по 10 копійок, а безготівкові розрахунки залишаться без змін.
Читайте також
Метінвест отримав 20 млн євро на сонячні електростанції
вчора, 11:24
113 переглянули
Світовий банк назвав суму на відбудову України у понад 580 млрд доларів
26.06.2026 - 22:44
107 переглянули
НБУ пояснив, чому гендиректора Укрпошти визнали непридатним
25.06.2026 - 20:24
139 переглянули
Нацбанк вимагає відсторонити голову Укрпошти через штраф
25.06.2026 - 06:28
156 переглянули

