В Україні чиновники задекларували біткоїнів на 75 млрд гривень

В Україні держслужбовці задекларували 46 351 біткоїн – це майже 75 млрд гривень.

Декларації здали 791 872 посадовці, з яких 652 – зареєстрували криптовалюту, пише видання INKORR.com

Найбільша кількість власників задекларованих криптовалют працює у міських радах, Міністерстві оборони та Національній поліції.

Найбільше криптовалюти записав у декларації депутат Дніпровської міської ради В’ячеслав Мішалов – 18 000 біткоїнів – понад 1 млрд доларів.

Нардепи Олександр та Анатолій Урбанські вже три роки перебувають у топі рейтингу, їхні статки не змінюються – 5328 та 4256 біткоінів відповідно.

Депутат Одеської облради Володимир Кривошея вдруге декларує 3493 біткоїни. Серед лідерів рейтингу співробітник МЗС України Петро Ленський, він разом із дружиною Світланою задекларував 6528 біткоїнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Квартири в Британії та Криму, дорогі годинники та борг у понад 2 мільйони гривень: декларація Зеленського

 

НБУ досі не визначився зі статусом криптовалют. Фактично українці, які купують їх, добровільно віддають свої гроші. Гарантій, відповідальності та можливості повернути кошти немає.

З операцій не платять податки, вони фактично ніде не відображаються. Офіційно регулятор не визнає криптовалюту навіть як "грошовий сурогат".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

349