В Україну без податків можна буде ввезти тільки товари до €50

Рада змінила митні збори на ввезення товарів. В Україну при частому в’їзді без податків можна буде ввезти товари на суму тільки до €50.

Так, нинішні правила безмитного ввезення товарів у ручному або супроводжуваному багажі сумою до €500 (в аеропортах – до €1000.) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше ніж один раз на протягом 72 годин, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Але, згідно з прийнятим ВР правок до Податкового кодексу (№6776-д), при більш частому в’їзді без податків можна ввезти товари до €50.

До слова, безподатково товари вартістю до €500 і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 годин, на чому будується бізнес багатьох так званих “човників”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   НБУ визнав Monobank законним

Крім того, Рада ввела обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер можна максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до €150, тоді як починаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Правки до Податкового кодексу набирають чинності з моменту офіційної публікації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

67