Найпопулярніше зараз

В "Укрзалізниці" почалися масові скорочення: хто попав під удар в першу чергу

Робітники Укрзалізниці відчули на собі
Кадри з процесу реформування: які зміни чекають на працівників залізниці? Фото: hvylya.net

Укрзалізниця розпочала оптимізацію свого штату працівників в рамках програми "Залізна ефективність". За словами генерального директора компанії Олександра Перцовського, планується скоротити щонайменше 25% адміністративно-управлінського персоналу до 2025 року, зокрема понад 500 посад.

Ця програма почалася на початку поточного року, і Укрзалізниця сподівається зменшити витрати на персонал, які наразі становлять понад половину від усіх витрат компанії. Минулого року з компанії вийшло понад 9 тисяч працівників, що робить Укрзалізницю лідером у скороченні штату серед українських підприємств. Дефіцит працівників, зокрема провідників, машиністів і ремонтників, складає 20%.

Оптимізація розпочалась з адміністративних підрозділів, які стали менш ефективними через цифровізацію. Керівництво планує переглянути проміжні ланки менеджменту та управлінські функції", - підкреслив Перцовський.

Необхідність оптимізації зумовлена високими витратами на персонал, які зросли майже на 14% у минулому році і перевищили темпи зростання доходів компанії.

Укрзалізниця почала процес оптимізації штату працівників, плануючи скоротити адміністративно-управлінський персонал на 25% до 2025 року. Минулого року з компанії вийшло понад 9 тисяч співробітників, що свідчить про необхідність зменшення витрат на персонал у зв'язку зі зростанням доходів. Незважаючи на дефіцит працівників у ключових галузях, Укрзалізниця планує ретельно розглянути шляхи оптимізації та покращення управлінської ефективності.

Читайте також

Реклама