Вбито президента кіпрського клубу «Карміотіса»: подробиці нападу
Бізнесмен Ставрос Дімостенус, який є президентом футбольного клубу "Карміотіс", був застрелений на автомагістралі в місті Лімасолі на Кіпрі. Інформацію про це поширило видання Knews із посиланням на "Главком". Невідома особа відкрила вогонь по Дімостенусу, коли той сидів у своєму автомобілі, а потім втекла на мотоциклі.
Після нападу поліція та рятувальні служби оперативно втрутилися. Влада оточила місце події та розпочала розслідування. У цей час криміналісти обстежують місце злочину, а поліція допитує очевидців та намагається знайти мотоцикліста, який вчинив напад.
Карміотіса
Після сезону 2024/25 футбольний клуб "Карміотіс" втратив місце у найвищому дивізіоні національного чемпіонату. Дімостенус очолював клуб з 2023 року. У іншому матчі збірна України здобула важливу перемогу над Азербайджаном у відбірковому турнірі на чемпіонат світу з футболу.
Відбір чемпіонату світу. Група D
У грі проти Ісландії збірна Україна зуміла вибороти перемогу з рахунком 5:3. Голи забили Маліновський, Гуцуляк, Калюжний та інші гравці. У наступному матчі збірна зіграла внічию з Азербайджаном з рахунком 1:1.
Відбір чемпіонату світу. Група D
Голи: Махмудов (72, з пен.) – Судаков (51).
В попередньому матчі проти Франції українська збірна поступилася 0:2. Гра відбулася в Польщі, на стадіоні в місті Вроцлаві. Слід відзначити, що українські фанати активно підтримували національну команду під час матчу, розгорнувши величезний банер з написом "Фортеця Європи".
Подія на Кіпрі, де був застрелений президент футбольного клубу "Карміотіс", сталася на автомагістралі в місті Лімасолі. Це спровокувало оперативну реакцію поліції та рятувальних служб, які розпочали слідство. Українська збірна, зі свого боку, продовжує виступи у відбірковому турнірі на чемпіонат світу, виборовши важливі перемоги та нічиї.
Читайте також

