Викрадача столичного кардіохірурга засуджено до 10 років: подробиці справи
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 10:21
327 переглянули
Як повідомляє Прокуратура Київ: Киянина засуджено до 10 років в'язниці за викрадення столичного кардіохірурга. У червні 2024 року він був посаджений у машину силоміць, одягнули чорний мішок на голову і зробили укол в ногу, стверджуючи, що це отрута. Вимагали від нього 2 млн доларів США за "протиотруту". Після визнання неможливості такої суми, домовились на 40 тис. доларів США, які мала зібрати дружина лікаря. Потім викрадачі забрали 15 тис. гривень у потерпілого, висадили його з машини та зникли.
Один із обвинувачених визнаний винним у злочині і засуджений до 10 років в'язниці. Іншого учасника злочину відокремили у інше провадження. Злочинець перебуває під вартою.
Читайте також
Антикорсуд зменшив заставу фігуранту справи Мідас до 85 мільйонів
сьогодні, 10:16
57 переглянули
Собаки кане-корсо смертельно покусали пенсіонерку: власниці обрали запобіжний захід
сьогодні, 06:56
65 переглянули
Російський волейболіст погрожує вбити дружину перед судом
сьогодні, 05:05
67 переглянули
НБУ вимагає звільнити голову “Укрпошти” Смілянського
сьогодні, 03:01
94 переглянули
Суд арештував майно віцепрем’єра Кулеби на 5 мільйонів
сьогодні, 01:52
81 переглянули
Ексміністра транспорту Іспанії засудили до 24 років за корупцію
вчора, 17:41
90 переглянули

