Левиць із Хмельниччини евакуюють до Африки: як рятували тварин
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 18:00
552 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Дві левиці, які втекли з зоокуточка на Хмельниччині, скоро будуть евакуювані до центру реабілітації в Південноафриканській Республіці. Тварини вже вилучено і доставлено до Києва, де їм нададуть необхідну медичну допомогу перед відправкою за кордон.
У межах розслідування також виявлено, що власник зоокуточка утримував левиць у жахливих умовах та без належних документів. Йому пред'явили підозру за жорстоке поводження з тваринами. Втім, одну з втікачок вже вдалося знайти і врятувати.
Читайте також
Емма Вотсон прийшла на форум із принцом Вільямом заради зникомих тварин
сьогодні, 03:20
71 переглянули

