З 2026 року українці 40+ отримають безкоштовні чекапи: як це працюватиме
Журналіст
Ганна Ткач
01.10.2025 - 14:30
2979 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Україна готується до запуску нової програми медичних оглядів для осіб віком від 40 років. Зокрема, планується раннє виявлення серцево-судинних захворювань, діабету та ментальних розладів.
"Серцево-судинні захворювання очолюють рейтинги у всіх країнах світу як основна причина смертності населення, в тому числі й передчасних причин смерті. Ми...робимо певні речі для раннього виявлення захворювань, щоб була можливість їх профілактувати", - пояснив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Громадяни, які вирішать скористатися програмою, отримають можливість провести медичний огляд та безкоштовні лікарські засоби в разі необхідності. Програма стартує з 1 січня 2026 року, а комунікацію щодо участі можна буде отримати через застосунок "Дія".
Читайте також
На фронті загинув 38-річний військовий з Канева Іван Козлов
сьогодні, 21:48
44 переглянули
Франція стала епіцентром смертельної спеки: 18 загиблих
сьогодні, 20:44
51 переглянули
Геном лінивця відкриває таємниці діабету та Паркінсона
сьогодні, 15:33
81 переглянули
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
сьогодні, 14:48
76 переглянули
Помер ексголова ФРС США Алан Грінспен
сьогодні, 14:16
75 переглянули
Бойові медики зможуть безкоштовно вступити до вишів без НМТ у 2026 році
сьогодні, 13:57
79 переглянули

