З першого серпня гроші списуватимуть по-новому: торкнеться всіх власників карток
Журналіст
Ганна Ткач
22.07.2025 - 08:15
717 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: НБУ оголосив запуск відкритого банкінгу з 1 серпня 2025 року. Ця нова фінансова технологія дозволить українцям об'єднувати всі свої банківські рахунки в одній системі, користуватися будь-якою карткою для доступу до коштів і автоматично доповнювати рахунки в разі нестачі грошей. Такий крок революціонізує фінансові звички мільйонів українців, зроблячи їхні фінансові операції значно зручнішими та безперебійними.
У той же час, Райффайзен Банк пропонує своїм клієнтам безкоштовні перекази, кешбек та інші бонуси, а Національний банк встановив обмеження на суму переказів між картками та вимагає вказувати податкові коди при здійсненні платежів.
Читайте також
НБУ оштрафував Укрпошту на 2,5 мільйона та визнав Смілянського непридатним
сьогодні, 11:52
62 переглянули
Пишний їде до Швейцарії та Польщі заради відновлення України
сьогодні, 08:28
129 переглянули

