Запорізька АЕС втратила живлення вдев'яте: названо причину катастрофічної загрози
Журналіст
Ганна Ткач
15.09.2025 - 19:00
1384 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Запорізька АЕС потрапила під серйозну загрозу через обстріли, що призвело до безлічі випадків втрати зовнішнього електропостачання. Міністерка енергетики Світлана Гринчук вказала на ризики, пов'язані з пошкодженням системи водопостачання реакторів. Це спричиняє небезпеку для нормальної роботи станції та безпеки населення.
У свою чергу, генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі підкреслив нестабільність ситуації на українських ядерних об'єктах і відзначив порушення основних принципів ядерної безпеки на ЗАЕС. Це створює серйозні загрози для усієї країни та може призвести до серйозних наслідків, які треба уникати за будь-яку ціну.
Читайте також
Глибокі ядерні реактори Deep Fission залучили угоди на 18,5 ГВт
сьогодні, 22:36
27 переглянули
Чотири причини, чому пральна машина бʼє струмом
сьогодні, 22:32
30 переглянули
У дитячих іграшках в Україні виявили тонни отруйного свинцю та кадмію
сьогодні, 20:21
56 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
сьогодні, 19:01
69 переглянули

