Засновник Microsoft Білл Гейтс покинув раду директорів компанії через службовий роман

Згідно з інсайдерськими даними, які опублікувало видання TWSJ, минулого року члени управління компанії Microsoft вирішили, що Білл Гейтс, співзасновник та генеральний директор компанії Microsoft, повинен покинути пост через стосунки зі працівницею Microsoft, які були названі недоречними.

Щоправда, офіційне формулювання покидання поста відрізняється від того, що розповіли TWSJ, пише INKORR.com

13 березня 2020 року Білл Гейтс пішов з ради директорів компанії через три місяці після переобрання на це місце, а також у цей самий день пішов з управління Berkshire Hathaway. У офіційній заяві Гейтс сказав, що таке рішення було прийняте, щоб більше зосередитися на “глобальному здоров’ї, розвитку, освіті та участі у боротьбі зі змінами клімату”, що розходиться з даними, наданими TWSJ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Amazon може придбати кіностудію Metro-Goldwyn-Mayer за 9 мільярдів доларів

У кінці 2019 році члени ради директорів Microsoft найняли юридичну фірму для розслідування стосунків Білла Гейтса зі працівницею Microsoft у 2000 році. Представник компанії сказав, що у другій половині 2019 року Microsoft отримала інформацію про те, що “Білл Гейтс мав інтимні стосунки з працівницею компанії у 2000 році”.

:Слід звернути увагу на те, що Гейтс подав у відставку до того, як комітет зміг закінчити розслідування та винести вердикт, а його прес-секретар заперечила зв’язок між двома подіями. Вона заявила, що розслідування не стосувалося рішення Гейтса піти у відставку, і що самі стосунки закінчилися мирно.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

317