Затриманий начальник військового госпіталю: вимагав $2000 за непридатність
Журналіст
Ганна Ткач
16.10.2025 - 12:25
775 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: В Одесі зафіксували ще один випадок корупції – начальник лікарського відділення військового госпіталю вимагав велику суму грошей за допомогу у визнанні військовозобов'язаного непридатним до служби. Його взяли на гарячому під час отримання хабара у 2000 доларів. Тепер йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Чоловік, якого спробували підкупити, не розминувся з цим злочином і повідомив правоохоронцям. І завдяки його реакції затримано корумпованого медика. Тепер справа буде передана до суду, і обвинуваченому загрожує серйозне покарання за вимагання та одержання неправомірної вигоди.
Читайте також
Ексміністра транспорту Іспанії засудили до 24 років за корупцію
сьогодні, 17:41
39 переглянули
Експрокурорів Кіровоградщини викрили на хабарі Tesla та готівкою
сьогодні, 10:01
80 переглянули
Помер народний депутат і ліквідатор ЧАЕС Олександр Рябека
вчора, 22:44
90 переглянули

