Зеленський відсторонив міністрів через корупційну схему: що відомо
Журналіст
Ганна Ткач
12.11.2025 - 18:05
381 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Президент України Володимир Зеленський виявив корупційну схему в "Енергоатомі" і передав питання санкцій Раді національної безпеки і оборони. Він вимагає відставки юстиційного та енергетичного міністрів, які стали фігурантами скандальної схеми. Разом з тим, президент підтримав уряд у введенні санкцій проти окремих осіб і відставці інших урядовців, які брали участь у корупційних діях.
Свою позицію Зеленський обгрунтовує національною безпекою та важливістю професіоналізму та етики влади. Це нове рішення стає на шлях боротьби з корупцією та підвищенням довіри громадян до влади.
Читайте також
Латвія терміново посилює ППО на східному кордоні після збиття дрона
сьогодні, 04:04
43 переглянули
Дрони вчетверте атакували завод Азот у Тульській області
вчора, 23:12
85 переглянули
Чотири причини, чому пральна машина бʼє струмом
вчора, 22:32
63 переглянули
У дитячих іграшках в Україні виявили тонни отруйного свинцю та кадмію
вчора, 20:21
68 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
вчора, 19:01
82 переглянули

