Найпопулярніше зараз

Жіноча збірна України з гандболу U-19 стала чемпіоном Європи у дивізіоні B

Дівоча збірна України з гандболу U-19 - чемпіони Європи
Юнацька команда України з гандболу підкорила Європу, здобувши титул переможців у дивізіоні B. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: Українська жіноча молодіжна збірна з гандболу U-19 вразила своїм виступом на чемпіонаті Європи-2025 у дивізіоні B, що відбувався у Телаві, Грузія. Під керівництвом Лілії Горільської наші спортсменки здобули перемогу у всіх шести матчах, перемігши у фіналі збірну Словаччину з рахунком 28:23. Тепер наша команда не лише стала чемпіонкою турніру, а й отримала можливість виступати у дивізіоні A.

Важливу роль у перемозі відіграли Любов Росоха, яка отримала звання найціннішої гравчині турніру, а також Ванесса Лакатош і Анастасія Пархоменко, які увійшли до символічної збірної.

Це вже друга золота медаль для України у цьому році, після успіху тхеквондистів Максима Маненкова і Кирила Гурнова. Нова перемога у гандболі свідчить про потужний розвиток жіночого спорту в Україні та про високий професіоналізм наших спортсменок.

Читайте також

Реклама