Євро-2024: Шотландія зіграла внічию зі Швейцарією

Шотландія-Швейцарія, поєдинок на Євро-2024

У матчі другого туру групи А чемпіонату Європи з футболу збірні Шотландії та Швейцарії зіграли внічию з рахунком 1:1. Цю інформацію повідомляє «Суспільне».

Перед поєдинком Шотландія знаходилася на четвертому місці у групі, а Швейцарія - на другому. Швейцарці мали можливість прорватись до плей-оф, якщо вони перемогли свого суперника.

По закінченні туру швейцарці впевнили себе у третьому місці у групі. Але питання про вихід у плей-оф вони відклали на третій тур.

У першому таймі Шотландія забила першу гольову перемогу. Гол забив півзахисник Скотт Мактоміней після невдачі Швейцарії у виконанні кутового.

Під час перерви Швейцарія мала можливість зрівняти рахунок або вийти вперед. Але їх гол, який забив нападник Дан Ндоє, був скасований через офсайд.

На початку другого тайму Швейцарія мала кілька шансів на гол, але на 82-й хвилині їм знову був скасований гол.

У результаті, Шотландія піднялася на третє місце в групі, а Швейцарія залишається на другому. Швейцарці мають гарантоване третє місце.

Турнірна таблиця групи А:

1. Німеччина - 6 очок (2 матчі), 7:1 (різниця голів)
  2. Швейцарія - 4 очки (2), 4:2
  3. Шотландія - 1 очко (2), 2:6
  4. Угорщина - 0 очок (2), 1:5

Також варто згадати, що у матчі другого туру групи В Хорватія зіграла внічию з Албанією з рахунком 2:2.

17 червня національна збірна України з футболу поступилася в першому матчі чемпіонату Європи в Німеччині.