325-дюймовий DVLED-телевізор від LG вагою близько тонни

325-дюймовий DVLED-телевізор від LG вагою близько тонни

LG анонсувала лінійку преміальних телевізійних панелей, створених за технологією Direct View LED. Концептуально вони нагадують Samsung The Wall і Sony Crystal LED - це масивні екрани, що складаються з мільйонів світлодіодів і орієнтовані на приватних клієнтів.

На вибір пропонується кілька діагоналей (від 108 до 325 дюймів) і дозволів (від FullHD до 8K), при цьому, на відміну від аналогів, пристрій є з різними дозволами при одному розмірі.

Відстань між центрами пікселів в старшій моделі складає близько 0,9 мм, що відповідає нормам MicroLED, проте з урахуванням вищезазначеного фактора деякі телевізори отримали крок пікселів в 1,2 або 1,5 мм.

"В порівнянні з LED-панелями істотно підвищився коефіцієнт контрастності і яскравості (до 1200 ніт), яка автоматично підлаштовується під умови кімнати", - заявляє виробник.

Цікаво, що LG також вказує теплову потужність телевізорів (як в генераторах або кондиціонерах), оскільки світлодіоди нагріваються при роботі. 325-дюймова модель виділяє 56592 БТЕ на годину або 16,5 кВт в еквіваленті.

Старша модель важить близько однієї тонни, встановлюється фахівцями і обслуговується протягом трьох років. Вартість - $ 1,7 млн. Про появу на ринку більш доступних варіантів DVLED інформації немає.

Користувачі в мережі дивуються такою новинкою та коментують DVLED-телевізор:

"Простіше купити телевізор і побудувати навколо нього будинок". "Дешевше в хрушевке справжній камін зробити. Хоча можна і купити всю хрущовку ...". "У мене навіть стіни під такий розмір немає". "Проблема обігріву приміщення вирішена".

Читайте также: