Моя місія - українізувати ТikТоk, - Михайло Поплавський відкрив новий факультет (фото)

Моя місія - українізувати ТikТоk, - Михайло Поплавський відкрив новий факультет (фото)

Вперше не тільки в Україні, але й у світі в Університеті культури створили трендовий проект - факультет ТікТок. Його започаткував відомий український тіктокер Михайло Поплавський.

За словами Поплавського, майбутнє за соціальними мережами. Молодь повинна бути в тренді і творити свою зоряну дорогу через соцмережі.

Факультет ТikТоk - це інноваційно і молодіжно новий медіафеномен.

"Моя місія - українізувати ТikТоk, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме нову історію країни. Українців повинні знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми починаємо навчати" з нуля "і після закінчення ви зможете отримати диплом. Університет культури - це бренд, який підкорює світовий інформаційний простір ", - акцентував Михайло Поплавський.

Керівником проекту "Тіктокери університету культури" стала випускниця вузу, начальник культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.

"Університет культури і Михайло Поплавський завжди в тренді. Зараз світ дуже швидко розвивається, з'являються нові соцмережі, і Тік-Ток тримає лідируючі позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то тик-Струм це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам в цьому ", - звернулася до студентів Лілія Можаєва.

Майбутній тіктокер повинен відмінно знати тренди соцмереж, та бути цікавим, створюючи оригінальний контент.

"Ми пишемо нову сторінку історії університету культури і факультету ТікТок. Ви повинні бути лідерами і режисерами свого життя. Ваша Зоряна дорога в ваших руках. Від вас залежить, як ви стартонете, займете свою нішу і реалізуєте здорові творчі амбіції. Головне, щоб вам хотілося хотіти! Я бажаю, щоб ви стали зоряними випускниками університету культури, успішними і щасливими українцями, щоб вами пишалися батьки, вчителі, друзі і Михайло Поплавський. Будьте на позитиві. на оптимістів тримається світ, песимісти лише глядачі. Щастя, добра, любові і божевільної студентську любов ", - сказав Михайло Поплавський.

Навчання буде безкоштовним для всіх бажаючих студентів університету культури.

У кінці презентації молодь і Михайло Поплавський зняли свій перший спільний ток-ток. Після чого всі поставили свої ніки й автографи на масштабному банері факультету ТікТок, щоб остаточно зафіксувати знакову подію.

Читайте также: