Після повернення із країн ЄС заробітчани не планують працювати в Україні

Після повернення із країн ЄС заробітчани не планують працювати в Україні

Переважна більшість заробітчан планують і далі працювати за кордоном. При чому половина заробітчан їде на роботу в Польщу.

Серед українських заробітчан більше 90% не планують надалі шукати роботу в Україні. Про це свідчать дані аналітичної служби OLX Робота, згідно з результатами лютневого опитування серед 7 700 українських претендентів.

"63% українців, які шукають роботу, планують працювати за кордоном або розглядають такий варіант. Серед головних причин: безробіття в Україні, більш високі зарплати і кращі умови праці. Більшість претендентів виїжджають на сезонні роботи, проте кожен третій шукає працевлаштування на більш довгий термін. 93% опитаних планують і надалі працювати за межами України, не дивлячись на пандемію", - ідеться в дослідженні.

Також наголошується, що серед українських претендентів 33% ніколи не працювали за кордоном, але планують виїхати на заробітки в цьому році. Третина виїжджає на рік і довше, а 67% - тільки на сезонні роботи, які тривають кілька місяців.

Знайти роботу за кордоном ви можете на сайті - layboard.com

Вибираючи країну для трудової міграції, заробітчани обирають держави ЄС: у 50% випадків це Польща, 11% - Чехія, 9% - Німеччина, 2% - Литва, 1,5% - Словаччина.

Серед головних причин для робочого переїзду українці називають високі зарплати за кордоном - 60%, складне фінансове становище сім'ї - 39%, безробіття в Україні - 35%.

Читайте также: