Самогубство не вдалось: у Дніпрі вижила мати, яка вбила однорічну дитину

Самогубство не вдалось: у Дніпрі вижила мати, яка вбила однорічну дитину

У Дніпрі сталася трагедія - жінка вирішила накласти на себе руки і вбити свого маленького сина. 39-річна мати зробила собі і дитині смертельний укол. Хлопчик помер, а сама вона вижила.

Про це повідомив Відділ комунікації на сайті поліції Дніпропетровської області.

9 вересня поліцейські отримали повідомлення від медиків місцевої лікарні. До медичного закладу потрапив маленький хлопчик, якому виповнився 1 рік і 7 місяців. У нього зафіксували гостре отруєння лікарськими препаратами.

Правоохоронці з'ясували, що дитина отримала укол від своєї матері, яка хотіла померти і вбити свого сина. Хлопчика лікарі врятувати не змогли. Жінка вколола йому та собі сильнодіючі ліки.

"Бабуся першою прийшла в квартиру і побачила дочку з онуком без свідомості. Також літня жінка виявила залишки медикаментів і передсмертну записку. Вона відразу викликала швидку і намагалася реанімувати дитину", - розповіли в поліції.

39-річна жінка вижила, зараз вона в лікарні. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство дитини. Чому жінка хотіла вчинити самогубство та з яких причин вона зважилася зробити синові смертельний укол - в прес-службі поки що не повідомляють.

Читайте также: