Sonya Kay розповіла, чи заважає її кар'єрі зіркова тітка - Софія Ротару (ВІДЕО)

Sonya Kay розповіла, чи заважає її кар'єрі зіркова тітка - Софія Ротару (ВІДЕО)

Гостею нового випуску шоу "Точка М", яке раніше відвідав Позитив, стала співачка Sonya Kay.

У розмові з Машею Виноградовою артистка зізналася, як складається її творча кар'єра та чи допомагає їй у цьому статус племінниці Софії Ротару. Так, за її словами, Соні складно бути незалежною артисткою, коли весь час її ім'я підкреслюється як "зоряна племінниця".

Я страшенно пишаюся, що народилася у такій сім'ї, пишаюся тим, що в мене саме така тітка. Але я хочу, щоб мене сприймали як особистітсь. Не як племінницю Софії Ротару, а як Соню Кей. В мене абсолютно інша музика, інший стиль. Не хочеться бути прищепкою до когось, — розповіла Соня.

Спілкуючись із ведучою шоу Sonya Kay, також розповіла про трагічну втрату в сім'ї. Так, на півтора роки артистка зникла з українського шоу-бізнесу після смерті батька.

Я думала що більше ніколи не зможу радіти. Що вся радість і щастя вже позаду. А в майбутньому краще бути не може, — поділилась переживаннями співачка.

Через смерть батька Соня припинила випускати нову музику і навіть впала у депресію. Однак через півтора роки вона зрозуміла, що хоче повернутися до улюбленої справи, яка мотивуватиме її, команду та слухачів.

Коли ти робиш таку велику паузу, ті в принципі починаєш все спочатку. Стільки часу тебе ніхто не бачив, ти не була на ТВ, на радіо. Пісні грали, але я була у своєму всесвіті і не хотіла звідти виходити. З часом я зрозуміла, що треба займатися тим, чим я хочу і люблю. 4 місяці ми з командою займалися треками і вирішили грандіозно повернутися на сцену, — поділилась переживаннями співачка.

Читайте также: