Як Микола Тищенко насмішив українців у мережі: гречка за 12 гривень, а яловичина за 50 (відео)

Як Микола Тищенко насмішив українців у мережі: гречка за 12 гривень, а яловичина за 50 (відео)

Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Микола Тищенко потрапив у новий скандал. Політик заявив, що він не бачить зростання цін в Україні, бо сам він купляє гречку за 12 гривень, а сало - за 50. 

Відео з розповіддю Тищенка  з'явилося на YouTube-каналі EnTV, після цього воно стало "вірусним".

У політика спитали про ціни на продукти та поцікавилися, де він купляє собі їжу. Виявилося, Тищенко дуже любить Бессарабський ринок у Києві. Туди він ходить за салом, яке нібито коштує від 50 гривень за кілограм. Звідки нардеп взяв такі ціни та де саме політик знаходить настільки дешеве сало - він не повідомив.

На цьому розповідь Тищенка не закінчилася.

 

Політик стверджує, що він купляв гречку по 12 гривень за кілограм, іноді йому доводилося платити за крупу "аж" 28 грн.  Проте ресторатор наголосив, що частіше він купує овочі, але й полюбляє яловичину.

Тищенко розповів і про ціни на яловиче м'ясо. Нардеп примудряється знаходити цей продукт за дуже демократичними цінами. Політик купує яловичину та платить за неї від 50 до 70 гривень. Мало того, за словами Тищенка, іноді можна натрапити навіть на цінник у 20 грн за кілограм. 

Розповідь Тищенка насмішила українців. Користувачі пишуть, що політик ніби "відірвався від землі", тому навіть не знає, скільки нині коштує їжа. Нардеп осоромився своєю історією, проте сам він наче й не зрозумів, на чому "посипався".

Читайте также: