Жінки Жан-Поль Бельмондо: перемоги та поразки «нестаріючого серцеїда» (фото)

Жінки Жан-Поль Бельмондо: перемоги та поразки «нестаріючого серцеїда» (фото)

Жан-Поль Бельмондо з легкістю завойовував серця перших красунь і так же легко їх розбивав. У 70 років він став батьком, а в 75 розлучився з дружиною і закрутив роман з молодою красунею, яка немов помстилася йому за всіх покинутих жінок.

 Герой-коханець - це не ваше покликання

Коли в 20 років він вирішив вступити до консерваторії драматичних мистецтв у Парижі, на вступних іспитах викладач виніс невтішний вердикт:

«Навряд чи вам варто пов'язувати своє життя з мистецтвом, молода людина. З такою зовнішністю на сцені робити нічого, хіба що застрягти в амплуа слуги, та й то в другому складі. І вже точно не варто перед камерою цілуватися з жінкою. Герой-коханець - це не ваше покликання. Все одно ніхто не повірить».

Його все ж прийняли, але багато педагогів вважали його безнадійним - мало того, що він був злісним прогульником і бешкетником, так ще і претендував на роль романтичних героїв. Один з викладачів на іспиті йому сказав:

«Неможливо уявити собі, що ти зі своєю пикою будеш обіймати на сцені жінку. Глядач цього не переживе, весь зал буде реготати зі сміху ... ».

А ось жінки так не думали ...  

Без жінок я - ніщо!

Офіційно він був одружений двічі, а про кількість романів без удаваної скромності говорив: «Короткочасних інтриг у мене було кілька сотень».

Коли йому було 20 років, він познайомився з танцівницею Рене Константен. Він називав її Елоді, по імені героїні вистави, в якому тоді грав. Вони одружилися і прожили разом 13 років. Елоді подарувала йому трьох дітей - Патрицієві, Флоранс і Поля.

Швейцарська актриса Урсула Андресс прославилася в образі дівчини Бонда і до того моменту вважалася однією з найкрасивіших і привабливих європейських актрис. Їх роман з Бельмондо був бурхливим і зруйнував 2 сім'ї, адже заради актора Урсула розлучилася з чоловіком. Разом вони провели 7 років.

Від Урсули Андресс Бельмондо пішов до ще однієї красуні-актриси - італійці Лаурі Антонеллі, дівчині року журналу «Playboy» і зірці відвертих фільмів. Вона теж заради актора розлучилася зі своїм чоловіком, і разом з Бельмондо вони теж провели 7 років. Їх шлюб був гостьовим: вона жила в Римі, він - в Парижі, і вони їздили один до одного по вихідні та святкові дні.

Йому було вже 48 років, коли в його житті з'явилася 20-річна модель з Бразилії Марія Карлос Сотомайор. Про неї актор говорив:

«Це мій мотор, муза, нарешті, сила, яка тягне мене до життя кожен день».

Другий шлюб продовжив йому життя

Другий законною дружиною актора стала манекенниця і танцівниця Наталі Тардівель. Дівчина була молодша за нього на 30 років, і ніхто не очікував, що цей союз виявиться довговічним. Однак Натті вела себе зовсім не так, як його попередні обраниці: вона приїжджала до нього в театр на репетиції, а після відвозила додому і годувала улюбленими стравами. Через 2 роки, коли акторові виповнилося 70 років, у них народилася дочка Стелла. Але ще через 5 років Натті зустріла іншого чоловіка, свого ровесника, і Бельмондо її відпустив.

Не жінка, а безумство

Йому було вже 75 років, але ставити хрест на своєму особистому житті він не збирався. Останньою обраницею Бельмондо стала бельгійська модель Барбара Гандольфі, на 43 роки молодша за нього. За ті 4 роки, що вони провели разом, друзі не раз намагалися його напоумити, запевняючи актора в тому, що вона його обманює. Барбара дійсно була шахрайкою і одного разу перевела з його рахунку на свій 200 тисяч євро. Бельмондо відмовився від судових позовів на її адресу, але після цього з нею розлучився.

Читайте также: