Активи ПриватБанку виставили на продаж

Через державне підприємство «СЕТАМ» Приватбанк продає 17 об'єктів нерухомості на суму 50 мільйонів гривень. Як повідомляє прес-служба OpenMarket, об'єкти знаходяться в Дніпрі.

Аукціон відбудеться 3 листопада з 9:00 до 18:00. Об'єкти продажу - квартири.

«Упевнений, що наші послуги принесуть банку додаткові гроші. В результаті виграного тендера планується виставлення ще ряду цікавих об'єктів банку », - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишнів.

Раніше заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Приватбанк має продати непрофільні активи, в тому числі і ряд об'єктів нерухомості, які знаходяться на балансі банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Справа «ПриватБанку»: суд надав ГПУ дозвіл на огляд будівлі 1+1 Media

Варто нагадати, що в одному з недавніх інтерв'ю міністр фінансів України Олександр Данилюк розповів, коли націоналізований Приватбанк отримає нового керівника.

Колишній глава правління Олександр Шлапак оголосив про свою відставку 26 червня 2017 роки після майже півроку роботи. Шлапак був першим керівником банку після націоналізації, зараз установою керує в.о. голови правління Галина Пахачук.

"До кінця жовтня вже має бути людина", - сказав міністр у відповідь на питання про нового главу Приватбанку. Зараз, за ​​словами Данилюка, йде фінальний етап відбору кандидатів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!