Браконьєр на Одещині виловив риби на 215 тисяч: яке покарання чекає
Журналіст
Ганна Ткач
21.10.2025 - 13:00
800 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Зловмисника виявили разом із сітками та уловом на гумовому човні без необхідних дозвільних документів. Після огляду було вилучено 42 одиниці риби, які були видані на тимчасове зберігання до спеціалізованого підприємства, а також рибальське спорядження та ліскові сітки завдовжки 400 метрів. Загалом, збитки від незаконної діяльності сягнули 215 тис. грн.
У Одеській області місцевий мешканець був затриманий за незаконний вилов риби сітками. Чоловік наловив риби на суму понад 215 тис. грн. Правоохоронці затримали його під час риболовлі, коли діялося нерестове заборони.
Ця новина є прикладом порушення природоохоронного законодавства в Україні. Незаконний вилов риби завдає серйозної шкоди екосистемі водойм і може впливати на природні баланси. Регулярний контроль і підтримка дотримання правил є важливими для збереження морських та річкових ресурсів в належному стані.
Читайте також
Киянин організував переправлення чоловіків за кордон за 18 тисяч євро
вчора, 08:44
77 переглянули
На Київщині керівників підприємств підозрюють у незаконному продажі води на 257 млн грн
вчора, 07:48
98 переглянули
У Києві зацвіло унікальне тюльпанове дерево віком 100 мільйонів років
22.06.2026 - 19:48
95 переглянули
У світі залишилося лише дві самиці борнейського носорога
21.06.2026 - 04:52
144 переглянули
У джунглях Борнео знайшли грибок-хижак, що паразитує на "грибку-зомбі"
20.06.2026 - 22:00
167 переглянули
Війна в Україні змусила диких звірів Чорнобиля ховатися
20.06.2026 - 15:32
163 переглянули

