МОЗ та Єврокомісія продовжують відправляти до Європи українців
Журналіст
Пащенко Ірина
07.11.2022 - 11:39
1188 переглянули
В умовах війни МОЗ разом з Єврокомісією відправляють українських пацієнтів до Європи для проходження терапії. Тільки за минулий тиждень до Європи було відправлено 23 українця.
Серед країн, які приймають громадян України на безоплатне лікування, Нідерланди та Фінляндія. Першочергово на допомогу можуть розраховувати біженці з прифронтових районів. Онкохворі також можуть отримати екстрену допомогу в Європі.
МОЗ забезпечує транспортування хворих, та переправляє їх до Польщі, а далі до інших країн. Всього подібну допомогу отримало понад 2 тисячі укрїнців за час війни.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
25 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
32 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
44 переглянули

