Хорватія зіграла в нічию з Албанією у стартовому матчі другого туру

Хорватія - Албанія, нічний матч другого туру

Збірна Хорватії зіграла в нічию з Албанією (2:2) на Євро-2024 з футболу. У першому турі Хорватія поступилася Іспанії (0:3), а Албанія минула Італію (1:2). Для обох команд цей матч був вирішальним, оскільки перемога була важлива для продовження боротьби в групі. Албанія відкрила рахунок на 11-й хвилині, але Хорватія зуміла відновити рівновагу на 74-й хвилині. Згодом Хорватія забила ще один гол, але Албанія врятувала нічию на компенсованій хвилині. Зараз Албанія займає третє місце у групі, випереджаючи Хорватію за різницею м'ячів.

У наступних матчах групи В Іспанія зіграє з Італією, а Албанія зійдеться з Іспанією і Хорватія зустрінеться з Італією. Україна також зазнала поразки у першому матчі на Євро-2024.

Євро-2024. Група В:Іспанія - 3 очки (1 матч)Італія - 3 очки (1 матч)Албанія - 1 очко (2 матчі)Хорватія - 1 очко (2 матчі)