ОВК округу №87 не врахувала "зниклі" бюлетені за Шевченка — перемагає Вірастюк

Окружна виборча комісія округу №87 на Івано-Франківщині ухвалила уточнений протокол про підсумки голосування на довиборах до Верховної Ради – перемагає Василь Вірастюк. Представник «Слуги Народу» отримав 15 536 голосів виборців, що на 422 голоси більше, ніж у найближчого конкурента – Олександра Шевченка.

Про це йдеться на сайті партії, пише INKORR.com

Засідання комісії відбулось 14 квітня — на ньому вона і розглянула питання уточнення протоколу про результати голосування на семи дільницях, де з 2 квітня розпочалися судові процеси.

Відтак до протоколу з приміткою «Уточнений»  включили п’ять дільниць 260025 (Манява), 260515 (Парище), 261030 (Микуличин), 260028 (Монастирчани), 261029 (Микуличин) за результатом повторного підрахунку голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тимошенко закликала Зеленського відправити Уряд у відставку

Раніше глава ЦВК Олег Діденко зазначав, що з виборами в Івано-Франківській області склалися дві ситуації, зокрема, голосування на окремих виборчих дільницях суд визнав недійсним і одночасно залишив у силі рішення про повторний підрахунок голосів. У такому випадку ОВК повинна скласти протокол про повторний підрахунок, а ці відомості внести в підсумковий уточнений протокол.

Також суд скасував рішення про повторний підрахунок голосів. Тому ОВК повинна взяти за основу початковий протокол ДВК і внести його зведення до підсумкового уточненого протоколу.

Нагадаємо, довибори до Верховної Ради відбулися 28 березня — у 87 окрузі  в Івано-Франківській області та в 50 окрузі  у Донецькій. Результати повинні були оголосити до 12 квітня включно. Якщо в Донецькій області найбільше набрав мер Добропілля Андрій Аксьонов (65,46% голосів), то в Івано-Франківській області не все так просто — голоси рахували майже тиждень.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

370