Українці у трьох областях отримають газ безкоштовно

Українці у трьох областях отримають газ безкоштовно

Розширення проекту забезпечення зрідженим газом уразливих категорій населення на прифронтових територіях

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України вирішило розширити експериментальний проект забезпечення зрідженим газом уразливих категорій населення на прифронтових територіях. Спочатку ця ініціатива просувалась лише на Харківщині, проте тепер її включили також до Сумської та Донецької областей.

Про це повідомила прес-служба Мінреінтеграції, посилаючись на дані від "Хвилі".

"У рамках гуманітарного реагування ми хочемо забезпечити побутовим газом якнайбільше вразливих громадян на прифронтових територіях. Тому не обмежуватимемося Харківщиною. Поширимо проект на Сумську та Донецьку області", - заявила віце-прем'єр-міністр, голова Мінреінтеграції Ірина Верещук.

Проект передбачає створення механізмів постачання зрідженого газу у балонах як гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення для подолання зимового періоду. Сумська та Донецька області вже розрахували свої потреби та подали пропозиції щодо проекту нормативного акту.

Міністерство енергетики разом із Міністерством реінтеграції, обласними військовими адміністраціями, прифронтовими громадами та іншими зацікавленими сторонами вже працюють над відповідним планом. Ініціатива має на меті підтримку населення у складних умовах наближення до зони бойових дій та забезпечення необхідними ресурсами під час зимового періоду.

Читайте також: