Українець Котовський здобув золото на Кубку світу з лижної акробатики

У швейцарському Енгадіні відбувся п'ятий етап Кубка світу з лижної акробатики.

Відразу 10 представників збірної України заявилися до кваліфікації шість у чоловіків, чотири у жінок.

За підсумками кваліфікації українське представництво скоротилося до трьох спортсменів: у топ-12 у чоловіків відібралися Дмитро Котовський та Володимир Кушнір, а у жінок на медалі претендувала дворазова медалістка чемпіонату світу Анастасія Новосад.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Котовський вже у першій спробі показав найкращий результат, за який отримав 120,36 бала та посів друге проміжне місце. А вже у великому фіналі він покращив результат 137,76 бала і здобув перемогу.

Для Котовського це друге золото поточного сезону на етапах Кубка світу. Водночас Володимир Кушнір посів 10 сходинку, таке ж місце у підсумковому протоколі зайняла Анна Новосад у жінок.

22. Ян Гаврюк (Україна) 51,97

Збірна України з лижної акробатики стала бронзовим призером у командних змаганнях на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноуборду, який проходив у Грузії.

Україна у складі Анастасії Новосад, Олександра Окіпнюка та Дмитра Котовського вийшла у фінал із четвертим результатом, а вже у вирішальних стрибках українці обійшли Казахстан та Канаду та посіли 3-е місце, поступившись США та Китаю.

Це була перша в історії командна медаль для України на чемпіонатах світу з фрістайлу.