Зеленський прибув до США. Говоритиме з Байденом

Президент України Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів Америки, відбудуться переговори з президентом США Джозефом Байденом.

Глава держави візьме участь у Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, Саміті цілей сталого розвитку, Раді безпеки. Про це Зеленський повідомив у понеділок.

"Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі", сказав президент.

"Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям.Далі важливі й насичені дні", заявив Зеленський.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"Територіальна цілісність держави ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН", сказав президент.

У Вашингтоні заплановані переговори з президентом США, лідерами палат і партій Конгресу, американським військовим керівництвом, повідомив Зеленський.

"Зустрінуся з американським бізнесом, журналістами, громадою. Подякую за лідерство США в підтримці нашої боротьби за свободу та незалежність", заявив глава держави.

Минулого року Зеленський назвав 10 пунктів формули миру.

У лютому Генеральна Ассамблея ООН закликала РФ зупинити бойові дії і вивести війська з України. Підтримали українську формулу миру. За резолюцію проголосувала 141 країна.