Євро-2024: Англія здолала Швейцарію в серії пенальті

Гравці Англії відзначають перемогу після матчу

Збірна Англії здобула перемогу над Швейцарією у серії пенальті й пройшла до півфіналу чемпіонату Європи з футболу.

Англійці не програли Швейцарії в офіційних матчах з 1981 року, коли завершилася їхня зустріч у кваліфікації чемпіонату світу з рахунком 2:1.

У першому таймі обидві команди не зробили жодного пострілу в площину воріт. Англійці були кращі в деяких моментах. Однак Швейцарія відкрила рахунок, забивши гол на 75-й хвилині. Брель Емболо був автором голу.

Перевага швейцарців тривала лише п'ять хвилин. Англійці відповіли голом Букайо Сака, який забив у віддалений кут з-за меж штрафного майданчика.

У додатковий час жодній з команд не вдалося забити. У серії пенальті перший удар швейцарців не вийшов. Замість цього англійці зробили усі свої спроби успішними.

Швейцарія повторила свій найкращий результат на Євро, а саме досягла півфіналу. Англія вийшла до топ-4 команд Європи вже вдруге поспіль.

У півфіналі збірна Англії зіграє із переможцем матчу між Нідерландами та Туреччиною, які зустрінуться 6 липня о 22:00.

Нагадаємо, що збірна Іспанії перемогла збірну Німеччини в овертаймі й стала першим півфіналістом Євро-2024. Рахунок матчу склав 2:1 на користь іспанців.

Також збірна Франції перемогла Португалію у серії пенальті й стала другим півфіналістом Євро-2024 з футболу.