Як вибрати хороший електросамокат для міста

В сучасному неймовірному темпі життя, потрібні дійсно швидкі способи пересування. Наприклад, електросамокат. 

Він може знадобитися чоловіку, жінці та навіть підлітку. У всьому іншому електросамокат може стати чудовим транспортним та безпечним засобом. Проте й він має свої недоліки, які варто враховувати. Саме з них виходить, як вибрати самокат електричний для себе чи для дитини. 

Як обрати дійсно хороший електросамокат?

Почнемо з того, що електросамокат нехай й популярний, але про нього й досі багато хто навіть не знає. Проте цей засіб може допомогти та стати корисним, при цьому його вартість менша, ніж автомобіля чи мотоцикла. Серед переваг такого виду транспорту й спосіб заправки. Засіб електричний, а тому більш економний та універсальний. До того він зовсім не шкодить навколишньому середовищу. 

як вибрати електросамокат Вибір хорошого електросамоката для міської експлуатації може бути складним. Міста різні, як і умови їзди на дорозі. Проте можна виділити загальні рекомендації, як варто обирати електросамокат: 

 1. Дальність «ходу». Перше що варто зробити, обрати електросамокат з достатньою дальністю ходу для різних потреб. Далекобіжні моделі можуть працювати від 15 до 40 кілометрів на одному заряді. Це дуже важливий нюанс, якщо місто достатньо велику, але поруч немає станцій для зарядки.

 1. Швидкість. Обираючи електросамокат, переконайтеся, що максимальна швидкість електросамоката відповідає всім потребам. Більшість моделей пропонують швидкість від 15 до 30 км/год. Цього достатньо для переміщення по місту, але буде досить мало для окремих умов трас та швидкісних доріг. Тому це буде досить небезпечно. 

 2. Вага та портативність. Врахуйте також вагу електросамоката. Особливо в умовах міста досить складно виділити багато місця під електросамокат.

 3. По можливості перед покупкою перевірте матеріали, з яких виготовлений електросамокат, та його загальну міцність. Кращі моделі мають алюмінієвий корпус і якісні колеса. Звісно, такий нюанс важливий, але часто перевірити всі деталі немає ні можливості, ні досвіду. 

 4. По можливості, оберіть електросамокат з ефективною системою гальмування, яка може бути дисковою або електричною. Також важливо мати переднє та заднє освітлення для безпеки вночі.

 5. Додаткові функції. Деякі електросамокати можуть мати додаткові функції, як Bluetooth-підключення для музики, дисплеї з інформацією про швидкість та дальність, а також додаткові функції безпеки. Ці функції напряму не впливають на якість їзди, але можуть зробити її більш комфортною. 

 6. Оберіть по можливості електросамокат, який відповідає бюджету, але не забувайте про обов'язкові витрати на сервіс чи обслуговування. Тому в такому плані краще не економити. 

Головним питанням залишається не, як вибрати хороший електросамокат, а як продовжити його службу в умовах «активного» міста. Без цих умов електросамокат стане занадто дорогим задоволенням. Тому, як вибрати електросамокат дорослому для міста, має витримувати своєрідну гармонію між ціною та якістю. 

На що звернути увагу, вибираючи електросамокат?  як вибрати електросамокат

При виборі електричного самоката варто врахувати кілька важливих критеріїв. Крім дальністі ходу та максимальної швидкості, враховувати варто й додаткові умови: 

 1. Батарея. Перед покупкою варто розглянути тип батареї та час зарядки. Якість батареї впливає на продуктивність та тривалість служби самоката. Тому економити на батареї не варто. 

 2. Вага. Обовʼязково врахуйте вагу самоката. Його потрібно буде часто переставляти, а тому вага може не самий важливий, але значущий критерій вибору. 

 3. Кермо. Переконайтеся, що руль самоката має достатню ширину та висоту. Для цього варто зробити своєрідний тест-драйв. Якщо тримати кермо буде незручно, то цей факт може створити справжній ризик для життя та здоровʼя водія. 

 4. Гальма. Важливо, щоб електричний самокат мав надійну систему гальмування та додаткові функції безпеки, як переднє та заднє освітлення.

Також обовʼязково варто купувати самокат тільки з гарантією, щоб в разі будь-якої проблеми мати змогу швидко полагодити самокат без додаткових витрат. 

Тому, як вибрати електросамокат для дорослого, залежить від ціни та уваги до деталей. У всьому іншому, як вибрати електросамокат підлітку чи дорослому, залежить саме від бренду та ціни. 

Електросамокат для міста: що точно варто врахувати? 

При виборі електросамоката для дорослого в місті важливо враховувати кілька факторів. В першу чергу мова про дальність та швидкість. Такі вимоги універсальні для будь-якого транспорту. Всі ці характеристики забезпечить саме батарея та зарядний пристрій. Саме про батарею варто в першу чергу запитувати консультанта чи продавця. Хороша та якісна батарея дозволить продовжити строк служби самокату.  як вибрати хороший електросамокат Для міста варто вибирати транспорт з ідеально працюючими гальмами. Такий нюанс потрібно не тільки обговорювати з консультантом, але й перевірити роботу гальм під час тест-драйву. 

Також для міста варто обирати прості з мінімальною кількістю додаткових деталей самокати. Їм не потрібно багато вільного місця. 

Обираючи електросамокат, також можна звернутися до відгуків користувачів та отримати додаткову інформацію про якість комплектуючих моделі. Тоді питання, як правильно вибрати електросамокат, вирішиться досить швидко. Такий універсальний засіб підіть чоловікові, жінці та навіть підлітку. 

Як вибрати електросамокат для підлітка? 

Якщо потрібен електросамокат не для дорослого, а для підлітка, то на перший план обовʼязково виходить саме безпека пристрою. В цілому універсальні рекомендації залишаються незмінними. Варто враховувати діяльність ходу (варто обирати моделі з дальністю ходу від 10 до 20 кілометрів), швидкість (не занадто велика, щоб забезпечити безпечність поїздки), вага.

Окрему увагу варто приділити саме вазі. Адже у разі небезпечної ситуації саме тяжкий самокат може зашкодити підлітку. Також підлітку краще брати досить легку вагу.  як вибрати хороший електросамокат Важливий критерій вибору самокату для підлітка, гальма та безпека. Тобто впевніться, що електросамокат оснащений надійною системою гальмування, а також переднім та заднім освітленням для безпеки під час їзди в нічний час. В цьому випадку компромісів бути не має. 

Для підлітка важливий розмір та висота керма. В цьому випадку варто враховувати зріст підлітка. 

Звісно, по можливості, варто обрати якісну модель з таким ж якісними деталями. В цьому також не має бути компромісів. 

Важливо також звернути увагу на інструкції щодо правил користування електросамокатом. В цілому міський самокат підлітку не завжди потрібно дозволяти. В цьому випадку потрібно обирати або солить компактні моделі із сидінням чи взагалі почекати, щоб купити дитині перший електросамокат. 

Чи є різниця між електросамокатом для чоловіка та жінки? 

Задавалось, яку можуть бути розбіжності у вимогах до електросамокату до жінки чи для чоловіка. Звісно, кардинальної різниці немає, але є кілька нюансів. 

При виборі електросамоката для жінок важливо враховувати такі критерії:

 1. Вага. Саме це головний критерій для жінки. Вона має впевнитись, що зможе керувати та піднімати свій транспортний засіб. 

 1. Розмір та кермо. Жінці варто підбирати комфортну висоту керма, ця умова є обовʼязково.

 2. Для жінки актуальними залишаються й стандартні умови: дальність хочу, швидкість, якість. 

 3. Важливо, щоб електросамокат мав надійні гальма та переднє/заднє освітлення для безпеки під час нічних поїздок.

 4. Дизайн і стиль. Виберіть електросамокат, який подобається за кольором чи стилем. Для чоловіків такі умови майже ніколи не важливі. 

Обираючи електросамокат для жінок, важливо враховувати не тільки потреби, але й стиль життя та комфорт під час користування. 

Перестороги стосовно електросамокату 

Використання електросамоката, як і будь-якого іншого засобу транспорту, може мати певні ризики, особливо якщо не дотримуються правила безпеки та встановлені правила дорожнього руху.  як вибрати електросамокат для підлітка Що може загрожувати:

 1. Падіння з електросамоката може призвести до серйозних травм, зокрема переломів, садна, вивихів та порізів.

 1. Несправне керування електросамокатом може призвести до зіткнень з іншими транспортними засобами, пішоходами. 

 2. Неправильне використання або поганий догляд за батареєю може стати причиною навіть пожежі. 

Для зменшення ризику небезпеки при використанні електросамоката важливо вибирати якісний транспортний засіб та постійно його обслуговувати.